KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar i mapp 15269468
nr 1526 9468
Jörgen Boberg
(1940-2009), Danmark
Etsningar i mapp, 7 st, Samt dikter av Knud Holten, 130 upplaga, bladets mått: 44x30, oramade lösa blad. Signerad
Jørgen Boberg, Dansk bildkonstnär född 1940, död 2009.
Utrop:
500 kr
måndag 6 mars 2023
kl 20:12:37